17 آبان 1396

انتخابات شورای دانش آموزی برگزار گردید.

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

به منظور برگزاری هر چه بهتر انتخابات، ابتدا در روز چهارشنبه مورخ 96/7/26 اساسنامه شورای دانش آموزی به دانش آموزان ارائه شد و در ارتباط با شرح وظایف و مسئولیت های اعضا و حیطه ی اختیارات آن ها، به دانش آموزان پایه های چهارم، پنجم و ششم توضیحاتی داده شد.

در روز شنبه مورخ 96/7/29 داوطلبان در ستاد شورا ثبت نام اولیه انجام دادند و تا قبل از تعطیلی مدرسه، اسامی داوطلبان کاندیداتوری که مورد تایید مدیریت و دبیران و معاونین بودند اعلام گردید تا از روز یکشنبه تا سه شنبه تبلیغات خود را انجام دهند.

از روز یکشنبه 96/7/30 نصب تبلیغات کاندیداها در معرض دید همگان آعاز گردید و همچنین معرفی کاندیداها و ارائه برنامه هایشان به دانش آموزان توسط خودشان در سر صف صبحگاه و زنگ های تفریح انجام شد.

روز سه شنبه 96/8/2 مدیریت مجتمع، سرکار خانم زینلی در حضور رأی دهندگان، با تک تک کاندیداها مناظره کردند و برنامه های آن ها و اهدافشان از کاندیداتوری را بررسی کردند تا رأی دهندگان با دید بهتری بتوانند کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

بالاخره روز چهارشنبه 96/8/3 انتخابات کلاس به کلاس برگزار گردید.

اسامی منتخبین شورای دانش آموزی متعاقبا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

پیشاپیش برای این عزیزان آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم بتوانیم با استفاده از ایده های خلاقانه و همچنین همکاری فعالانه این عزیزان، مدرسه ای شادتر و پویاتر داشته باشیم.

تعداد مشاهده (410)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "انتخابات شورای دانش آموزی برگزار گردید."


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید