ساعت کار بخش ابتدایی:
 
صرف صبحانه: 7-7:30
صبحگاه:  7:30-7:45
شروع کلاس های آموزشی: 7:45
صرف ناهار: 12:40-13:25
خروج دانش‌آموزان تکلیف در منزل: 14:05
خروج دانش‌آموزان تکلیف
در مدرسه (پایان کار مدرسه):
15:45
 
     
 
راهنمای پیش ثبت نام کلاس اول  
     
 
تعداد بازدیدکنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
     
آیین نامه اجرایی مدرسه
 
*مـوارد و نـکات مـورد تــوجه اولیــاء*
ولی گرامی لطفا؛
مسائل آموزشی و تربیتی فرزند خود را پیگیری نمائید و در این زمینه با مدرسه همکاری لازم را داشته باشید.
در صورت غیبت فرزند خود، مراتب را از شب قبل و یا قبل از ساعت 8 صبح با شماره 7005442-0933  پیامک نمائید. در صورتی که غیبت کمتر از 3 روز باشد، نیازی به ارائه گواهی پزشک نیست.
در پایان هفته، نظارت کافی و مستمر بر انجام فعالیتهای آموزشی داشته باشید. تصحیح تکالیف و همچنین در صورت نیاز به تدریس مجدد موضوعات درسی، همگی برعهده آموزگار می‌باشد، هرگز برای جبران نقایص یادگیری دروس از معلم خصوصی استفاده نکنید و اگر به هر دلیلی احساس نیاز کردید حتما موضوع را با مدیریت مطرح نمائید، تا راهنمایی‌های لازم صورت گیرد.
مدرسه از پذیرفتن مسئولیت در رساندن پیغامهای مختلف(گرفتن آژانس رفتن به خانه اقوام، دادن و یا گرفتن کلید و ...) معذور می‌باشد. لذا کلیه هماهنگی‌های شخصی را در منزل انجام دهید.
لطفا جهت رسیدگی سریع و به موقع به پیشنهادات، انتقادات، گزارش‌های مربوط به بیماری، غیبت، تاخیر و بیان موضوعات خاص و محرمانه از ارتباط مستقیم با مدیریت به وسیله ارسال پیامک به شماره 7005442-0933 استفاده نمائید و از اشغال کردن تلفن های مدرسه تا آنجا که مقدور می‌باشد خودداری نمائید.
برگزاری جشن‌های تولد فقط باید در محدوده خانواده باشد. لذا از آوردن شیرینی، توزیع کارت دعوت و ... به این مناسبت خودداری نمائید. بدیهی می باشد که این موارد شخصی در مدرسه، در روند یک زندگی هدفمند علمی اختلال محسوسی را ایجاد می کند. برخی دلایل به شرح ذیل می‌باشد:
  1. ​جلوگیری از فخر فروشی در بین دانش‌آموزان به دلیل اینکه آنها هنوز قادر به درک بعضی از تفاوتهای معیشتی خانوادگی نیستند.
  2. ایجاد عادت صحیح ارتباط دوستانه در محل تحصیل و توانایی تفکیک ارتباطات دوستانه فامیل و خانواده.
  3.  ایجاد هماهنگی و کمک به همسطح سازی نسبی دانش‌آموزان
  4. جلوگیری از تنش‌هایی که معمولا به واسطه دعوت شدن و یا نشدن دانش‌آموزان دیگر ایجاد می‌شود.
  5. جلوگیری از انجام قضاوتهای فردی، توسط اولیای دیگر نسبت به رفتارهای دانش‌آموزان دیگر
  6. در نظر گرفتن بهداشت روانی دانش‌آموزانی که امکان برگزاری جشن‌ها را  ندارند.
  7.  احترام به رعایت و اجرای قوانین مدرسه.
حضور در کلیه اردوها در طول سال تحصیلی برای دانش‌آموزان اجباری می‌باشد.
به منظور جلوگیری از هرگونه تفاخر و تکبر، فرزند خود را ملزم نمائید، هرگز اخبار مربوط به منزل را از جمله مسافرت، لوازم شخصی، مدل ماشین و رستوران و... را به مدرسه منتقل نکند. و پیشنهاد می‌گردد از خرید گوشی موبایل، به خصوص پیشرفته آن، تبلت و بازی‌های کامپیوتری خودداری گردد و او را تشویق به مطالعه و بازی‌های حرکتی نمائید.
به فرزندتان آموزش دهید و مرتب یاد آوری کنید که صبحانه، میان وعده و نهار مدرسه متناسب با نیاز وی می‌باشد، لذا باید تمامی مواد خوراکی که در اختیارش قرار می‌گیرد را مصرف کند و از شکوه و شکایت پرهیز کند.
فرزند خود را تشویق به خوردن تغذیه سالم کنید تا مدرسه بتواند در راستای برطرف نمودن عادت‌های اشتباه در تغذیه (بد غذایی- بی‌اشتهایی ، استفاده از فست فود‌ها و ...) موفق شود.
بیان انتقاد سازنده را به او آموزش دهید و او را عادت دهید که حرف‌های خود را بدون واسطه در مدرسه به مسئولین و در منزل به پدر و مادر بازگو کند، تا در اولین فرصت بیشترین کمک به وی صورت پذیرد.
در صورتیکه دانش‌آموزی تا ساعت یک ربع به 4 بعد از ظهر در مدرسه بماند، با توجه به اینکه صرف آخرین میان وعده حدود ساعت 14:30 می‌باشد، آمادگی پذیرایی جهت صرف یک عصرانه سبک و مناسب هنگام بازگشت وی به منزل را  داشته باشید. عصرانه به گونه‌ای باشد که اشتهای لازم برای خوردن شام مفصل حدود ساعت 7 شب را داشته باشد و توصیه می‌گردد که تمامی مواد مورد نیاز فرزندتان را صرف نظر از بودن وی در مدرسه، خانه اقوام و ... در نظر گرفته و برای آن برنامه‌ریزی اصولی داشته باشید.
به فرزندان خود یادآوری نمائید که زنگ تفریح به استراحت کردن، رفتن به دستشویی، خوردن آب و تغذیه اختصاص دارد. باید از انجام بازی‌های هیجانی که منجر به بالا رفتن تپش قلب و عرق کردن و در نتیجه سرماخوردگی می‌شود خودداری کنند. البته تخلیه انرژی و هیجانهای لازم برای دانش‌آموزان، در ساعتهای ورزش و یا بعد از ظهرها در پارک و یا بازی در منزل تامین می‌شود.
دانش‌آموزان ابتدایی باید همه روزه وسایل مورد نیاز استخر(حوله، مایو و ...) را همراه داشته باشند و می‌توانند ساک استخر خود را در کمدهای مخصـــوص مدرسه نگهداری کنند. مطمئنــا بعد از هر نوبت استفاده از استخر، می‌بایست وسایل شنا را به منزل برده و پس از شستشو و خشک کردن، وسایل خود را روز بعد به مدرسه بازگردانند.
کلیه پیام‌هایی که ازطرف مدرسه در دفترچه قاصدک نوشته می‌شود را همان روز مطالعه و حتما امضا نمایید.
دانش‌آموزان باید پس از هر اردو گزارش مربوط به اردو را در انتهای دفتر قاصدک بنویسند و به رویت شما و امضاء معاون مدرسه برسانند.
هرگز به مناسبتهای مختلف به جمع‌آوری پول جهت تهیه هدیه برای معلمین اقدام ننمایید که در این صورت ناخواسته شأن معلمین زیر سوال می‌رود.
پیامهای خود را (انتقادات و پیشنهادات، شکایات و ... ) را در صورتی که طولانی‌‌تر از یک پیامک می‌باشد، در یک برگه مرقوم فرمائید و توسط فرزند خود داخل صندوق داخل حیاط بیندازید. مطمئنا روزانه پیگیری می‌شود و فرزند شما هم این کار پسندیده را یاد می‌گیرد.
در صورت استفاده از سرویس ایاب و ذهاب هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی را حتما توسط پیامک به اطلاع مدیریت برسانید و اگر موضوعات فقط در حیطه راننده و پیمانکار سرویس باقی بماند، هیچگونه امیدی به برطرف شدن مشکلات نیست.
بدلیل تک فرزند بودن اکثر دانش‌آموزان، برقراری ارتباط دوستانه و سازگارانه بین آنها نیاز به مساعدت (نه دخالت) دارد. لذا از هرگونه دخالت در این موضوع، مخصوصا مداخله های همراه با قضاوت و یکسویه اکیدا خوددارای نمائید.
مسلما همکاری و مساعدت شما اولیای گرامی، تحقق اهداف آموزشی و تربیتی ما را در مجتمع آموزشی عماد بهبود می‌بخشد.