فعالیت های فوق برنامه
   
 
 

آموزش رایانه

با توجه به اهميت رايانه و نقش آن در زندگي امروز، و همچنين لزوم استفاده از آن در امور آموزشي و پژوهشي، يك زنگ در هفته را به آموزش رايانه به دانش آموزان عزيز اختصاص داده ايم. 

بخش کامپیوتر دبستان عماد برای سال تحصیلی 97-96 در ادامه برنامه های آموزشی سال گذشته، برنامه های ویژه ای در نظر گرفته است.

آموزش برنامه های گرافیک رایانه ای متناسب با سن و مقطع تحصیلی دانش آموزان هدف این بخش می باشد که در یک دوره هفت ساله تبیین و برنامه ریزی گردیده است، در این دوره علاوه بر آموزش پودمان های مختلف ICDL، بر آموزش نرم افزارهای گرافیکی و مهم تر از همه نرم افزار Adobe Flash جهت انیمیشن سازی و خلق تصاویر متحرک تاکید دارد.

لذا جهت دستیابی به این هدف؛ از شما اولیای گرامی خواهشمندیم در تأمین امکانات مورد نظر، دانش آموزان را همراهی و همیاری بفرمایید.

دانش آموزان برای یادگیری بیشتر نیاز به تمرین در منزل دارند و در صورتی که سیستم سخت افزاری مناسب در اختیار آنها و البته به مدت محدود قرار بگیرد، نتایج بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود.

گزارش عملکرد کلاس و تکالیف هر جلسه ضمن ثبت در سایت در کتابها و جزوات دانش آموزان ارائه خواهد گردید تا به طور مستمر از روند کار کلاس کامپیوتر مطلع باشید.

خواهشمند است از همین ابتدا نرم افزارهای Office و  Adobe Flash CS6 را روی کامپیوترهای منزل نصب بفرمایید تا دانش آموزان بتوانند با قدرت و با انگیزه کلاس را همراهی کنند و در منزل تمرینات لازم را انجام دهند.

هم چنین دانش آموزان جهت تحویل کارهای خود نیاز به یک فلش مموری حداقل 2G دارند تا کارهای انجام شده درمنزل توسط دبیران ارزیابی گردد و در صورت نیاز رفع اشکال شود. 
گزارش روزانه فعالیت های کلاس کامپیوتر، به تفکیک کلاس، در این بخش در اختیار اولیاء و دانش آموزان گرامی قرار دارد.